TERMINARZ ROZGRYWEK - WYNIKI MECZÓW

II LIGA GRUPA 1  PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN

(RUNDA DRUGA)

SEZON 2021/2022

 

 

 

SKŁAD WG ALFABETU

WYNIKI RUNDA I

ZESPOŁY-PODSUMOWANIE

WYNIKI RUNDA II

ORLIK-PODSUMOWANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kol.12   12/13.02.2022r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Żagiew Dzierżoniów 27:34

 

Siódemka II Legnica – Komprachcice 33:23

Wolsztyniak – Start Konin   38:20

Gwardia II Opole – Śląsk II Wrocław 32:22

 

 

 

 

SPR Oleśnica – Spartakus Buk 19:26

 

 

 

 

Polonia Środa Wlkp. – Lider Swarzędz 36:21       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kol.13  19/20.02.2022r

 

 

 

 

Start KoninORLIK Brzeg 28:27

 

 

 

 

Żagiew- Komprachcice 33:22                       

 

 

 

 

Polonia Środa W. – Siódemka II  22:30                  

 

 

 

 

Lider Swarzędz – SPR Oleśnica 30:28

 

 

Spartakus Buk – Gwardia II Opole 30:28                      

Śląsk II Wrocław – Wolsztyniak 26:28

 

 

 

 

 

Kol. 14  26/27.02.2022r

 

 

ORLIK Brzeg – Śląsk II Wrocław 33:23

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Start Konin 32:22

 

 

 

 

Siódemka II Legnica – Żagiew Dzierżoniów 25:26     

 

 

 

 

Wolsztyniak Spartakus Buk 38:25

 

 

 

 

Gwardia II Opole – Lider Swarzędz 36:23        

 

 

 

 

SPR Oleśnica – Polonia Środa Wlkp.29:35       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kol.15  05/06.03.2022r

 

Spartakus Buk ORLIK Brzeg 24:23

 

 

Śląsk II Wrocław – Komprachcice 26:32

 

SPR Oleśnica – Siódemka II Legnica 24:24 rz.k. 4:2

 

Polonia Środa Wlkp. – Gwardia II Opole 32:30

 

Lider Swarzędz – Wolsztyniak 29:37

 

Start Konin – Żagiew Dzierżoniów 21:32

 

20kol.16  12/13.03 2022r6.03.206021r06

 

Kol.16 12/13.03.2022r

 

ORLIK Brzeg – Lider Swarzędz 32:31

 

Komprachcice – Spartakus Buk 24:22

Siódemka II Legnica – Start Konin 15.05.2022r

 

Żagiew Dzierżoniów – Śląsk II Wrocław 31:25

 

Wolsztyniak – Polonia Środa Wlkp. 32:24

 

Gwardia II Opole – SPR Oleśnica 36:32

 

Kol.17  19/20.03.2022r

 

Polonia Środa WlkpORLIK Brzeg 28:29

 

 

 

Lider Swarzędz – Komprachcice 26:25

 

Gwardia II Opole – Siódemka II Legnica 34:24

 

SPR Oleśnica – Wolsztyniak 25:35

 

Spartakus Buk – Żagiew Dzierżoniów 29:28

 

Śląsk II Wrocław – Start Konin 37:28

 

 

 

 

 

     Kol .18

 

Kol.18   26/27.03.2022r

 

ORLIK Brzeg – SPR Oleśnica 26:25

 

Komprachcice – Polonia Środa Wlkp .34:29

 

Siódemka II Legnica – Śląsk II Wrocław 28:21

 

Start Konin Spartakus Buk 23:29

 

Żagiew Dzierżoniów – Lider Sw. 36:29

Wolsztyniak – Gwardia II Opole 29:23

 

 

Kol. 19  02/03.04.2022r

 

Gwardia II Opole – ORLIK Brzeg 35:29

 

SPR Oleśnica – Komprachcice 31:30

 

Wolsztyniak – Siódemka II Legnica 28:26

 

Polonia środa Wlkp. – Żagiew  27:24

 

Lider Swarzędz – Start Konin 32:22

Spartakus Buk – Śląsk II Wrocław 27:27 rz.k.3:2

 

 

Kol . 20  23/24.04.2022r

ORLIK Brzeg Wolsztyniak Wolsztyn 25:35

 

Komprachcice – Gwardia II Opole 34:26

 

Siódemka II Legnica – Spartakus Buk 28:24

 

Śląsk II Wrocław – Lider Swarzędz 30:31

 

Start Konin – Polonia Środa Wlkp. 28:27

 

Żagiew Dzierżoniów – SPR Oleśnica 28:23

 

 

 

 

 

Kol.  

 

Kol.21   07.05.2022r

 

 

 

ORLIK Brzeg Siódemka II Legnica 26:27

 

Wolsztyniak – Komprachcice 31:26

 

Gwardia II Opole – Żagiew Dzierżoniów 30:34

 

SPR Oleśnica – Start Konin 29:20

 

Polonia Środa Wlkp. – Śląsk II Wrocław 29:30

Lider Swarzędz - Spartakus Buk 27:29

 

 

Kol.22   14.05.2022r 

 

Komprachcice – ORLIK Brzeg

 

Siódemka II Legnica – Lider Swarzędz

 

Spartakus Buk – Polonia Środa Wlkp.

 

Śląsk II Wrocław – SPR Oleśnica

 

Start Konin – Gwardia II Opole

Żagiew Dzierżoniów - Wolsztyniak