NAJNOWSZE WIEŚCI …

 

 

 

 

ORLIK Brzeg: Kania Krzysztof, Sobczyk Konrad, Lellek Mateusz, Tysier Wojciech, Zambrzycki Kacper, Nowak Patryk – Piech Michał, Baran Bogumił, Białożyt Michał, Błajda Kamil, Brudziński Natan,

                          Gradowski Łukasz, Kołodziejczyk Jarosław, Krawczyk Patryk, Kurus Maciej, Kałamuniak Jakub, Miś Mateusz, Młotkowski Rafał, Ogorzelec Łukasz, Sendra Piotr, Sikorski Oskar,

                          Stopka Arkadiusz, Stypinski Kamil, Swat Paweł, Turyniewicz Kacper, Wojcieszek Grzegorz, Wołczański Mateusz.

            Trener : Michał Piech

Przekaż 1% naszej organizacji
Rozliczenie PIT we współpracy z Instytutem Wsparcia Organizacji
Pozarządowych
w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

                 

                  

   

 

14 kolejka 06.02.2021r ORLIK Brzeg – Tęcza Kościan

 

                                      Trójka Nowa Sól- Spartya Oborniki Wlkp.

                                      Żagiew Dzierżniów- SPR Oleśnica

                                      Wolsztyniak – ŚKPR Świdnica

                                      Polonia Środa Wlkp.- Zew Świebodzin

                                      Dziewiątka Legnica – Spartakus Buk

                                      OSiR Komprachcice - pauza 

 

15 kolejka 13.02.2021r Zew Świebodzin – ORLIK Brzeg

 

                                      Dziewiątka Legnica – OSiR Komprachcice

                                      Spartakus Buk – Polonia Środa Wlkp.

                                      Tęcza Kościan – Wolsztyniak Wolsztyn

                                      ŚKPR Świdnica – Żagiew Dzierżoniów

                                      SPR Oleśnica – Trójka Nowa Sól

                                      Sparta Ob.Wlkp. - pauza      

 

16 kolejka 20.02.2021r ORLIK Brzeg – Spartakus Buk

 

                                      OSiR Komprachcice – Sparta Ob.Wlkp.

                                      Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica

                                      Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Kościan

                                      Wolsztyniak Wolsztyn – Zew Świebodzin

                                      Polonia Śr.Wlkp. – Dziewiątka Legnica

                                      SPR Oleśnica – pauza

 

17 kolejka 27.02.2021r Dziewiątka Legnica – ORLIK Brzeg

 

                                     Polonia Śr.Wlkp. – Komprachcice

                                     Spartakus Buk - Wolsztyniak

                                     Zew Świebodzin – Żagiew Dzierżoniów

                                     Tęcza Kościan – Trójka Nowa Sól

                                     SPR Oleśnica – Sparta Ob.Wlkp.

                                     ŚKPR Świdnica - pauza   

 

         

SEZON  2020/2021– wyniki, tabele, klasyfikacje, piłka ręczna II Liga