TERMINARZ ROZGRYWEK - WYNIKI MECZÓW I LIGA GRUPA B
PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN |
(RUNDA
PIERWSZA)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
kolejka 16.09.2023r |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ORLIK Brzeg
– GOKiS Kąty Wrocławskie
24:30 |
|
|
|
|
|
Olimp Grodków – ŚKPR Świdnica
33:30 |
|
|
|
|
|
Wolsztyniak – Real Astromal Leszno 25:30 |
|
|
|
|
|
Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Koscian 31:28 |
|
|
|
|
|
Bór Oborniki Śl.- Lider Swarzędz
33:29 |
|
|
|
|
|
Trójka Nowa Sól – Zew
Świebodzin 25:27 |
|
|
|
|
|
Grunwald Poznań – AZS UZ Zielona
Góra 26:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
2
kolejka 23.09.2023r |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Olimp Grodków – ORLIK Brzeg 33:30 ŚKPR Świdnica - AZS UZ Zielona
Góra 28:21 |
|
|
|
|
|
ZEW Świebodzin- Grunwald
Poznań 20:23 |
|
|
|
|
|
Lider Swarzędz – Trójka Nowa Sól 25:33 |
|
|
|
|
|
Tęcza Kościan – Bór Oborniki Śl.
34:31 Real Astromal Leszno – Żagiew Dz. 41:31 GOKiS Kąty Wr. – Wolsztyniak 35:23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
3
kolejka 30.09.2023r |
|
|
|
|
|
ŚKPR Świdnica – ORLIK Brzeg
38:29 Wolsztyniak – Olimp
Grodków 24:28 GOKiS Kąty Wr.- Żagiew Dzierżoniów
42:22 Bór Oborniki Śl.- R.A.Leszno
29:29 rz.k.3:4 Trójka Nowa Sól- Tęcza
Kościan 30:22 Grunwald Poznań – Lider
Swarzędz 36:26 AZS UZ Zielona Góra – Zew Świebodzin 30:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
4 kolejka
07.10.2023r |
|
|
|
|
|
ORLIK Brzeg – Wolsztyniak
Wolsztyn 23:35 Olimp Grodków – Żagiew
Dzierżoniów 35:24 ŚKPR Świdnica – Zew Świebodzin 24:27 |
|
|
|
|
|
GOKiS Kąty Wr. – Bór Oborniki Śl. 26:24 |
|
|
|
|
|
Lider Swarzędz- AZS
UZ Zielona Góra 34:37 |
|
|
|
|
|
Tęcza Kościan – Grunwald
Poznań 22:31 |
|
|
|
|
|
R.A.Leszno- Trójka Nowa Sól 30:27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5
kolejka 14.10.2023r |
|
|
|
|
|
Żagiew Dzierżoniów – ORLIK Brzeg 30:33 |
|
|
|
|
|
Wolsztyniak –
ŚKPR Świdnica 30:28 |
|
|
|
|
|
Bór Oborniki Śl.- Olimp
Grodków 34:31 Trójka Nowa Sól – GOKiS Kąty Wr. 26:23 |
|
|
|
|
|
Grunwald Poznań- R.A.Leszno
25:24 |
|
|
|
|
|
AZS UZ Zielona Góra –
Tęcza Kościan 26:36 Zew Świebodzin – Lider
Swarzędz 40:29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
6
kolejka 07.10.2023r |
|
|
|
|
|
ORLIK Brzeg – Bór Oborniki Śl. 30:28 Olimp Grodków – Trójka
Nowa Sól 31:24 GOKiS Kąty Wrocł.- Grunwald Poznań 25:27 |
|
|
|
|
|
Tęcza
Kościan – Zew Swiebodzin 25:40 |
|
|
|
|
|
R.A.Leszno – AZS UZ
Zielona Góra 41:27 |
|
|
|
|
|
ŚKPR Świdnica – Lider Swarzędz 33:31 |
|
|
|
|
|
Wolsztyniak – Żagiew Dzierżoniów
36:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
7
kolejka 11.11.2023r |
|
|
|
|
|
Trójka Nowa Sól – ORLIK Brzeg 32:23 |
|
|
|
|
|
Żagiew Dzierżoniów –
ŚKPR Świdnica 28:26 |
|
|
|
|
|
Bór Oborniki Śl. – Wolsztyniak 31:22 Grunwald Poznań – Olimp
Grodków 31:27 |
|
|
|
|
|
Zew Świebodzin – R.A.Leszno 26:27 |
|
|
|
|
|
AZS UZ Zielona Góra –
GOKiS Kąty Wr. 18:33 |
|
|
|
|
|
Lider Swarzędz – Tęcza
Kościan 26:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8
kolejka 18.11.2023r |
|
|
|
|
|
ORLIK Brzeg – Grunwald Poznań 20:25 |
|
|
|
|
|
ŚKPR Świdnica – Tęcza
Kościan 29:25 |
|
|
|
|
|
R.A.Leszno – Lider
Swarzędz 31:34 |
|
|
|
|
|
Zew Swiebodzin – GOKiS Kąty Wrocł.
26:36 |
|
|
|
|
|
Olimp Grodków – AZS UZ Zielona
Góra 37:23 |
|
|
|
|
|
Wolsztyniak – Trójka Nowa
Sól 31:26 |
|
|
|
|
|
Żagiew Dzierżoniów - Bór Oborniki Śl. 32:35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
9 kolejka 25.11.2023r |
|
|
|
|
|
AZS UZ Zielona Góra – ORLIK Brzeg 29:31 |
|
|
|
|
|
Bór Oborniki Śl.- ŚKPR Świdnica 20:22 |
|
|
|
|
|
Trójka Nowa Sól – Żagiew
Dzierżoniów 35:26 |
|
|
|
|
|
Grunwald Poznań – Wolsztyniak 26:16 Zew Świebodzin – Olimp
Grodków 34:29 |
|
|
|
|
|
Lider Swarzędz – GOKiS Kąty Wr.
23:34 |
|
|
|
|
|
Tęcza Kościan – R.A.Leszno 34:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
10
kolejka 02.12.2023r |
|
|
|
|
|
ORLIK Brzeg – Zew Świebodzin 25:29 |
|
|
|
|
|
ŚKPR Świdnica – R.A.Leszno 31:28 |
|
|
|
|
|
GOKiS Kąty Wr. – Tęcza Kościan
37:20 |
|
|
|
|
|
Olimp Grodków – Lider Swarzędz
42:35 |
|
|
|
|
|
AZS UZ Zielona Góra- Wolsztyniak
30:30 rz.k. 3:2 |
|
|
|
|
|
Żagiew Dzierżoniów – Grunwald
Poznań 18:27 |
|
|
|
|
|
Bór Oborniki Śl.- Trójka Nowa Sól
29:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
11
kolejka 09.12.2023r |
|
|
|
|
|
Lider Swarzędz – ORLIK Brzeg
33:32 |
|
|
|
|
|
Grunwald Poznań – Bór Oborniki Śl.
37:24 |
|
|
|
|
|
R.Astromal Leszno – GOKiS Kąty Wrocł.
20:37 |
|
|
|
|
|
ZEW Świebodzin – Wolsztyniak Wolsztyn 32:24 |
|
|
|
|
|
AZS UZ Zielona Góra –
Żagiew Dzierżoniów 28:28 rz.k. 3:4 |
|
|
|
|
|
Trójka Nowa Sól – ŚKPR Świdnica
29:23 |
|
|
|
|
|
Tęcza Kościan – Olimp
Grodków 22:33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
12 kolejka 27.01.2024r |
|
|
|
|
|
ORLIK Brzeg – Tęcza Kościan 23:28 |
|
|
|
|
|
ŚKPR Świdnica – GOKiS Kąty Wrocł.
29:34 |
|
|
|
|
|
Olimp Grodków –R.Astromal
Leszno 31:23 |
|
|
|
|
|
Wolsztyniak Wolsztyn – Lider
Swarzędz 30:31 |
|
|
|
|
|
Żagiew Dzierżoniów – ZEW Świebodzin
30:27 |
|
|
|
|
|
Trójka Nowa Sól – Grunwald
Poznań 17:23 |
|
|
|
|
|
Bór Oborniki Śl.- AZS UZ Zielona Góra
27:25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
13 kolejka 03.02.2024r |
|
|
|
|
|
R.Astromal
Leszno - ORLIK Brzeg 32:29 |
|
|
|
|
|
Grunwald Poznań – ŚKPR Świdnica
27:24 |
|
|
|
|
|
AZS UZ Zielona Góra –
Trójka Nowa Sól 18:33 |
|
|
|
|
|
ZEW Świebodzin – Bór Oborniki Śl.
28:21 |
|
|
|
|
|
Lider Swarzędz – Żagiew Dzierżoniów
38:31 |
|
|
|
|
|
Tęcza Kościan – Wolsztyniak Wolsztyn 25:25 rz.k. 3:5 |
|
|
|
|
|
GOKiS Kąty Wrocł. – Olimp Grodków 38:22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|