TERMINARZ ROZGRYWEK - WYNIKI MECZÓW

II LIGA GRUPA 1  PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN

(RUNDA PIERWSZA)

SEZON 2018/2019

 

 

 

SKŁAD WG ALFABETU

WYNIKI RUNDA I

ZESPOŁY-PODSUMOWANIE

WYNIKI RUNDA II

ORLIK-PODSUMOWANIE

 

 

 

KOLEJKA

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

1 kolejka  15/16.09.2018r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zew ŚwiebodzinORLIK Brzeg  22:17

 

 

 

 

 

Start Konin – Trójka Nowa Sól  23:26

 

 

 

 

Sparta Oborniki Wlkp. – Tęcza Kościan 22:24

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Bór Oborniki Śl. 28:29

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wrocł.- Lider Swarzędz 36:31

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Dziewiątka Legnica 25:26

 

 

 

 

OSiR KomprachciceMoto/Jelcz Oława 31:29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 kolejka  22/23.09.2018r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start Konin – ORLIK Brzeg 20:28

 

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Moto/Jelcz Oława 23:25

 

 

 

 

Dziewiątka LegnicaOSiR Komprachcice 37:24

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Lider Swarzędz 30:20

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl.- GOKiS Kąty Wrocł. 30:25

 

 

 

 

Tęcza Kościan – Śląsk Wrocław 26:27

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Sparta Ob.Wlkp. 18:24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 kolejka  29/30.09.2018r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg Trójka Nowa Sól 25:33

 

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – Start Konin 33:22

 

 

 

 

 Zew Świebodzin – Śląsk Wrocław 30:20

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wrocł.- Tęcza Kościan 21:22

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Bór Oborniki Śl. 34:27

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Lider Swarzędz 40:38

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Dziewiątka Legnica 27:26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 kolejka  06/07.10.2018r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg – Sparta Oborniki Wlkp. 33:31

 

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Dziewiątka Legnica 22:26

 

 

 

 

Lider SwarzędzMoto/Jelcz Oława 32:31

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl.- OSiR Komprachcice 40:30

 

 

 

 

 Żagiew Dzierżoniów – Tęcza Kościan 26:23

 

 

 

 

Zew Świebodzin – GOKiS Kąty Wrocł. 21:22

 

 

 

 

Start Konin – Śląsk Wrocław 16:28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 kolejka  13/14.10.2018r

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – ORLIK Brzeg 27:27 rz.k. 8:9

 

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – Trójka Nowa Sól 28:26

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wrocł.- Start Konin 28:23

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Zew Świebodzin 29:23

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Tęcza Kościan 26:36

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Bór Oborniki Śl. 27:31

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Lider Swarzędz 28:28 rz.k. 4:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 kolejka 20/21.10.2018r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg GOKiS Kąty Wrocł. 19:28

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Lider Swarzędz 29:31

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl. – Dziewiątka Legnica 26:25

 

 

 

 

Tęcza KościanMoto/Jelcz Oława 34:25

 

 

 

 

Zew ŚwiebodzinOSiR Komprachcice 31:25

 

 

 

 

Start Konin – Żagiew Dzierżoniów 26:34

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – Śląsk Wrocław 27:24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 kolejka  27/28.10.2018r

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – ORLIK Brzeg

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Trójka Nowa Sól

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wrocł.- Sparta Ob.Wlkp.

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Start Konin

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Zew Świebodzin

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Tęcza kościan

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Bór Oborniki Śl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 kolejka  10/11.11.2018r

 

 

 

 

ORLIK BrzegOSiR Komprachcice

 

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Bór Oborniki Śl.

 

 

 

 

Tęcza Kościan – Lider Swarzędz

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Dziewiątka Legnica

 

 

 

 

Start Konin – Moto/Jelcz Oława

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlko. – Żagiew Dzierżoniów

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – GOKiS Kąty Wrocł.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 kolejka  17/18.11.2018r

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – ORLIK Brzeg

 

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wrocł. – Trójka Nowa Sól

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Śląsk Wrocław

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Sparta Ob.Wlkp.

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Start Konin

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Zew Świebodzin

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl.- Tęcza Kościan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 kolejka  24/25.11.2018r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg – Dziewiątka Legnica

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Tęcza Koscian

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Bór Oborniki Śl.

 

 

 

 

Start Konin – Lider Swarzędz

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – Moto/Jelcz Oława

 

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – OSiR Komprachcice

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wrocł.- Żagiew Dzierżoniów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 kolejka 01/02.12.2018r

 

 

 

 

Lider Swarzędz – ORLIK Brzeg

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – Trójka Nowa Sól

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – GOKiS Kąty Wrocł.

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława - Śląsk Wrocław

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – Sparta Ob.Wlkp.

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl. – Start Konin

 

 

 

 

                   Tęcza Kościan – Zew Świebodzin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 kolejka  08/09.12.2018r

 

 

 

 

ORLIK Brzeg – Bór Oborniki Śl.

 

 

 

 

 

Trójka Nowa Sól – Zew Świebodzin

 

 

 

 

Start Konin – Tęcza Kościan

 

 

 

 

Sparta Ob.Wlkp. – Lider Swarzędz

 

 

 

 

Śląsk Wrocław – Dziewiątka Legnica

 

 

 

 

GOKiS Kąty Wrocł. – Moto/Jelcz Oława

 

 

 

 

Żagiew Dzierżoniów – OSiR Komprachcice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 kolejka  15/16.12.2018r

 

 

 

 

Tęcza Kościan – ORLIK Brzeg

 

 

 

 

 

OSiR Komprachcice – Trójka Nowa Sól

 

 

 

 

Moto/Jelcz Oława – Żagiew Dzierżoniów

 

 

 

 

Dziewiątka Legnica – GOKiS Kąty Wrocł.

 

 

 

 

Lider Swarzędz – Śląsk Wrocław

 

 

 

 

Bór Oborniki Śl. – Sparta Ob.Wlkp.

 

 

 

 

Zew Świebodzin – Start Konin